Автофорум :: Тема: Одяг для риболовлі (1/1) - AvtoResursov.net
Главная Форум Автобазар Куплю Одяг для риболовлі

Куплю - Одяг для риболовлі

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль:
Ключевое слово
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Одяг для риболовлі

Одяг для риболовлі 3 нед. 3 дн. назад #1
  • ИгорьЦаплин
  • ИгорьЦаплин аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
Всім привіт! Переїхали ми з квартири в свій будинок, тут у нас неподалік невелике озеро, але дуже рибне) Коротше кажучи, ходжу я тепер на риболовлю. Купив собі нову вудку, тепер хотілося б купити чоботи, тільки щоб були непромокальні. Підкажіть, як правильно вибрати і де можна подивитися варіанти?
Последнее редактирование: 3 нед. 3 дн. назад от ИгорьЦаплин.
Одяг для риболовлі 3 нед. 3 дн. назад #2
  • Delavar
  • Delavar аватар
  • Вне сайта
  • Осваиваюсь на форуме
Перш ніж вибрати один з варіантів, подивіться відгуки про них в інтернеті. Я купив, навіть не читаючи про моделе, в результаті, протекли буквально через місяць.
Одяг для риболовлі 3 нед. 3 дн. назад #3
  • OLENEVICH
  • OLENEVICH аватар
  • Вне сайта
  • Осваиваюсь на форуме
У мене батько завзятий рибалка, вже як 20 років займається рибальством. Він зазвичай всю потрібну екіпіровку і спорядження для риболовлі купує в магазинах рибальського спорядження. Я пропонувала йому замовити якісне взуття через інтернет, але він категорично відмовляється. Йому потрібно завжди приміряти перед покупкою.
Одяг для риболовлі 3 нед. 3 дн. назад #4
  • Вениамин
  • Вениамин аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
Я люблю ходити на рібалку, і хочу вам сказати, що якісна і зручна одяг - це дуже кважно. Я перш ніж купити, завжди намагаюся вибрати одні з кращих, читаю характеристики, моніторю ціни. Поки зупинився на одному з варіантів, які мені підходять по всім моїм вимогам. Подивиться інтернет магазин camo tec , у них продається дуже зручне, та якісне взуття.
  • Страница:
  • 1