Автофорум :: Тема: Лізинг (1/1) - AvtoResursov.net

Куплю - Лізинг

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль:
Ключевое слово
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Лізинг

Лізинг 3 мес. 1 день назад #1
  • Sendik
  • Sendik аватар
  • Вне сайта
  • Осваиваюсь на форуме
Деяким для покупки автомобіля не вистачає зовсім трохи. Але найчастіше буває так, що це вся сума. Коли власних коштів недостатньо, але виникла необхідність оновити приватне авто. Бу авто в лізинг https://hapai.kiev.ua/ua/city-lviv/catalog стане відмінним варіантом також не варто забувати ще один важливий момент: оформити машину в лізинг набагато простіше, ніж отримати кредит.
Лізинг 1 нед. 6 дн. назад #2
  • petjadya
  • petjadya аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
А які умови зараз на купівлю авто в лізинг? Варто на це підписуватись, чи ні?
Лізинг 1 нед. 6 дн. назад #3
  • Fadever
  • Fadever аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
Вітаю всіх. Ви мене повинні зрозуміти, коли висить кредит починаєш сумніватися, що тобі ще якісь кошти фінансові організації можуть видати і це факт. З поганою кредитною історією вам видавали мікропозик або ще один кредит? Просто хочу раціонально підійти до вирішення питання і зрозуміти, чи є у мене шанс отримати додаткові кошти або його просто немає.
"Если тебе не нравятся законы, отправляйся туда, где они тебя не достанут. После чего создай собственные законы." - Ричард Морган "Видоизмененный углерод"
Лізинг 1 нед. 5 дн. назад #4
  • jala
  • jala аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
Добрий день. У мене висів кредит, який я брала на проведення ремонту в квартирі, але потім виявилося, що цих коштів мало, і зарплата мене зовсім ніяк не врятувала. Читала в інтернеті на сайтах https://kachay.com.ua/kredit-plohaya-istoriya інформацію про те, чи видають з поганою кредитною історією і виявилося, що немає нічого неможливого. Потрібно просто трохи часу вільного витратити на процедуру оформлення і тобі оформлять нову мікропозику всього за кілька хвилин. Вважаю, що дану процедуру можна назвати дуже зручною і швидкою.
"Everybody lies." - Dr. Gregory House
Лізинг 1 нед. 19 ч. назад #5
  • liubov
  • liubov аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
В теперішній час ціни сильно впали і не обов'язково брати лізинг. Ось, наприклад на автобазарі Декспенс www.dexpens.com/Automarket багато вигідних оголошень про продаж б/у автомобілів від власників за адекватними цінами.
  • Страница:
  • 1