Автофорум :: Тема: Кредит (1/1) - AvtoResursov.net

Куплю - Кредит

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль:
Ключевое слово
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Кредит

Кредит 1 мес. 3 нед. назад #1
  • Защелка
  • Защелка аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
Доброго дня. Налаштувалася на активну бесіду з приводу того, як можна дуже швидко взяти кредит в інтернеті і мені здається, що вам є що сказати. Напевно в когось такий опит вже був взяти кредит і повернути його через декілька місяців? Буду рада, якщо ви мене проконсультуєте з цього приводу.
Кредит 1 мес. 3 нед. назад #2
  • Танюша
  • Танюша аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
Защелка пишет:
Доброго дня. Налаштувалася на активну бесіду з приводу того, як можна дуже швидко взяти кредит в інтернеті і мені здається, що вам є що сказати. Напевно в когось такий опит вже був взяти кредит і повернути його через декілька місяців? Буду рада, якщо ви мене проконсультуєте з цього приводу.
Так, у мене був такий опит, прочитала в інтернеті, що є можливість узяти кредит в інтернеті під нуль процентів. Мене ця інформація дуже зацікавила і сама кредитна картка Monobank також, тому я вказала всі свої данні і отримала картку, потім почала витрачати гроші, бо можна не одразу повертати їх, а через деякий час і це дійсно дуже гарна схема. Тому я не змогла узяти і пройти повз ваше повідомлення, вирішила висловити свою думку и порадити, як бути у цій ситуації, бо розумію що важливо прочитати думку людини, яка вже користувалася послугою.
Кредит 1 мес. 3 нед. назад #3
  • Nilla
  • Nilla аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
Про Monobank сестра говорила, хорошая и в правду компания
Кредит 1 мес. 2 нед. назад #4
  • 2masha
  • 2masha аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
хочц тоже их карту взять
Кредит 1 мес. 10 ч. назад #5
  • Betman
  • Betman аватар
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Спасибо получено: 1
Ну лично на пару месяцев никогда не брал. Максимум было один раз на 30 дней. А так, обычно на неделю-две. А вот знакомый как-то взял крупную сумму, где-то 15 000 - 20 000 грн на 3 месяца вроде как. Брал вот здесь fastcredit24.com/company/ukraine/idea-bank/
Говорит там вообще отличные условия и процент небольшой. С тех пор всё время туда обращался. Получает деньги всегда онлайн. Лишь один раз просрочил с выплатой по своей же ошибке, штраф был конечно, но небольшой. В то же время в других компаниях набегает куда больше обычно.
Кредит 4 нед. 2 дн. назад #6
  • Яков
  • Яков аватар
  • Вне сайта
  • Осваиваюсь на форуме
я стараюсь не брать такие вещи
  • Страница:
  • 1